İndirim!

AT-Küçük İşler Freelancer Sitesi

Orijinal fiyat: 500,00 ₺.Şu andaki fiyat: 300,00 ₺.

 

[box type=”shadow”]Temanın orjinal fiyatı 69$’dır.[/box]

Yapılması gereken küçük işleri olanlarla, bu işleri ücret karşılığı yapmaya hazır olanları bir araya getirip iş ve işgücü pazarı oluşturabileceğiniz işlevsel bir site!

Stokta yok

Açıklama

Küçük işler sitesi, freelancer sitesi olarak kullanabileceğiniz bir altyapıya sahiptir. Site, tesisatçı, temizlikçi, aşçı, tamirci, bakıcı, yazılımcı gibi uzmanların üye olup çözüm ürettikleri işlerin ilanını verebileceği ya da bu tarz çözümler arayan kullanıcıların üye olup, yaptıracakları işleri ve bütçelerini ilan edip teklif bekleyebilecekleri bir sitedir. Kullanıcılarınız yaptırmak istedikleri geçici işleri ücretsiz üye olarak rahatça yayınlayabilirler. Üyelik müşteri/uzman olarak ayrıştırılabilir. Dilerseniz uzmanların üyeliğini ücretli yapabilir veya yapılan iş başına komisyon alabilirsiniz.

Yeni Modern Tasarım

Ev
Küçük İşler Sitesi -1, temiz ve basit modern bir tasarım için geçerli olan trendi izlemektedir. Yerleşik 5 renk şemasından birini seçebilir veya WordPress tema oluşturucuyu kullanarak kendi tasarımınızı hazırlayabilirsiniz.

Kolay Yönetim

Ayarlar
Küçük İşler Sitesi-1 için kullanılan kontrol paneli, sitenizdeki pek çok ince ayrıntıyı kolayca ve tek bir yerden yönetmenizi sağlar.

Sitenizden Para Kazanın

Fiyatlandırma Planları
Hizmet satışı yapan kullanıcılarınızdan üyelik olarak sabit bir ücret alabilir veya listeleme seçeneklerini geliştirerek bu seçenekleri ücretli hale getirebilirsiniz.

Responsive Tasarım E-Posta Şablonları

E-posta şablonu
Müşterilerinize bireysel veya toplu e-posta gönderebilir, bu e-postalar için 15\’in üzerinde yerleşik e-posta temasını kullanabilir veya kendi e-posta tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı Paneli

Gösterge paneli
Kullanıcılarınızın, bildirimleri, hizmetleri, görevleri, satın alma işlemlerini, değerlendirmeleri, iletişim bilgilerini, site istatistiklerini ve sık kullanılanlar listesini kolayca kullanabilecekleri bir kontrol paneli vardır. Her bir hizmet ve tamamlanmış görevler ve alınan değerlendirmeler hakkında istatistikleri rahatlıkla görebilirler.

Hizmet Listesi

Hizmet Ekle
Her zaman kullanılan başlık, açıklama, kategori ve alt kategori alanları yanı sıra, teslim süresi, fiyat, etiketler, resimler ve yüklenmiş video veya embed medya dosyalarını içerir.

Enler

Sık
Uzmanlarınızın kullanıma sunduğu pek çok hizmetten, kullanıcılar için daha iyi olanları, onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayanları seçmeniz gerekir. Kullanıcıların favorilerine göre bu listeleri oluşturabilirsiniz.

Servis/Hizmet İlanı

taskerr-tek-yorum-sm
Satıcıların kendi servis/hizmetlerini tanımlamak/tanıtmak için kullanabilecekleri esnek ve bütün öğeleri içeren detaylı servis/hizmet ilan sayfası vardır. Yorumların da yer aldığı servis/hizmet ilan sayfalarında, uzmanların kendilerini potansiyel müşterilere tanıtımı için geniş bir olanak sağlamış olursunuz.

Bildirimler

Bildirimler
Küçük İşler Sitesi-1 içerisinde gerçekleşen her önemli eylem sonrası ilgili kullanıcılar bunları anında panolarında görürler. Bu eylemler aynı zamanda e-posta ile bildirimi tetikler ve yine ilgili kullanıcılara bir e-posta bildirimi gönderilir. Kullanıcılar bildirimlerini panolarından yönetebilirler.

Esnek, Güçlü Fiyatlandırma Planları

planları
Fiyatlandırma planları size, gelir elde etmek için pek çok yol sunar. Birden fazla fiyatlandırma planları oluşturun. Ana sayfa ve kategori sayfalarında özellikli projeler sunun. Hayal gücünüz sizi oluşturmak planları türlü tek sınır olacak.

Emanete Alma Desteği – Yakında!

paypal-dengeli-ödemeler
Daha güvenli bir alışveriş için kullanılan “Servis/Hizmet ücretini emanete alma” işlevi de tüm özellikleriyle yakın zamanda kullanılabilir olacaktır. Böylelikle hizmet satın alan kullanıcı, bu hizmet için gerekli ücreti tarafsız bir hesapta “emanete” yatıracak, iş sonunda onay vermesi durumunda da bu para hak sahiplerine otomatik dağıtılacaktır. Şu anki sistemde yerleşik olarak bulunan Paypal sistemini, PayPal hesabınızın özelliklerine göre ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Daha farklı ödeme sistemlerinde emanet sistemi kullanımı yakında hizmete girecektir.

Kenar Çubuğu Çeşitliliği

Widget\'lar
Küçük İşler Sitesi-1  widget eklemek için kullanılabilecek sidebar ile dolu geliyor. Farklı sidebarlar ile \’Tek Hizmet\’ ve \’Denetim masası\’ sayfaları da dahil olmak üzere, site bölümlerinin çoğu kullanılabilir.

Freelancer Sitesi için Daha Fazla Özellik

 • Çoklu Renk Düzenleri
 • Hazır Kenar Çubuğu Öğeleri
 • API Genişletilebilirlik
 • Yönetici Paneli
 • Sayfalar için Kolay Kullanım Seçeneği
 • Özel Giriş & Kayıt Sayfaları
 • Özel Mesaj Tipi & Taksonomiler
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Çoklu Dil Desteği
 • Çoklu Döviz Desteği
 • Bölgesel Tarih ve Saat Biçimi
 • Resim Yükleme Desteği
 • XHTML & WC3 Uyumluluğu
 • Alt Tema Desteği
 • Multisite Uygunluğu
 • Yönetici Paneli
 • Aktarılabilir Lisans
 • PayPal IPN Desteği
 • Ödeme Yöntemi Seçenekleri
 • Mobil Cihaz Desteği
Kullanıcı Değerlendirmesi
0 (0 oy)
Yorumlar Değerlendirme 0 (0 değerlendirme)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hoşunuza gidebilir…