İndirim!

Sitemile Classified Ads WordPress İlan Teması

750,00 1.150,00 

     Demo       

Anında en iyi sınıflandırılmış ilanlar web sitesini oluşturun. Acemi kullanıcılar ve profesyoneller için de anahtar teslimi bir çözüm. 2 saat içinde sınıflandırılmış bir ilan sitesi oluşturun.

Açıklama

Sitemile WordPress İlan Teması

Sitemile WordPress İlan Teması Front
Sitemile WordPress İlan Teması, ücretli veya ücretsiz üyelik sistemi yöntemleriyle, kullanıcılarınızın ilanlarını eklemelerine ve yönetmelerine olanak tanıyan kapsamlı ilan sistemidir. Üyelik sistemi, ödeme planları, ilan yönetimi, ilan sınırı ve süresi, vitrin sistemi, özel mesajlaşma gibi klasik ilan temalarından beklenen pek çok özelliği barındırdığı gibi, profesyonel yönetim için ek özellikler de sunan bir temadır.

Sitemile WordPress Teması ile, yönetim panelinde yapacağınız ayarlamalar ve ekleyeceğiniz üyelik planları sayesinde ilan başına veya aylık/yıllık üyelik ücretlendirme seçenekleri yoluyla kolayca para kazanabileceğiniz bir ticaret platformuna sahip olabilirsiniz.

Benzer şekilde vitrin özelliği vb hizmetler için de ilanlara ekstra ücretler ekleyebilir, kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

Kurulumu ve Kullanımı Kolay

Sitemile WordPress İlan Teması, her tür kullanıcı için, hatta yeni başlayanlar için bile kurulumu çok kolay bir temadır. Demo verilerinin nasıl içe aktarılacağına ilişkin tema üreticisinin hazırladığı eğitimler de vardır. Kurulum sonrası kullanım ise daha da kolaydır. Her şey bir panel üzerinden yönetilebilir.

Kazanç Sağlama

Sitemile WordPress İlan Teması, para kazanma araçlarıyla doludur. Temel listeleme ücreti alabilir, öne çıkan ilan talebi için veya ana sayfadaki vitrin ilanları için ek ücretler belirleyebilirsiniz. Ayrıca tema, müşterilerinizden üyelik karşılığı ücret tahsil etmenize de olanak tanır.

Sayfa Oluşturucu Eklentileri ile Uyumluluk

Elementor Logo

Divi builder Logo

Tema, Elementor ve Divi gibi sayfa oluşturucular ile uyumlu bir şekilde çalışır. Demo sitede Elementor kullanılmıştır. Elementor eklentisinin ücretsiz sürümde bile çok iyi çalışmaktadır, bu yüzden istemediğiniz sürece fazladan bir şey harcamanıza gerek yok. Özel sayfalar oluşturmada ve web sitesini istediğiniz gibi görselleştirmede mükemmel uyumluluk ve yüksek hız.

Ödeme Alt Yapısı

Sitemile WordPress İlan Teması ile en yaygın olanlardan en spesifik olanlara (Hindistan, Güney Afrika, Asya ülkeleri gibi ülkeler için) çoklu ödeme ağ geçitleri (PRO sürümü ile) sunulmaktadır. Desteklenen en popüler ağ geçitleri arasında şunlar bulunmaktadır: Stripe, PayPal, Stripe Connect, Payfast, CCAvenue, Skrill, Authorize ve diğerleri.

Posta Kodu ve Mesafe ile Arama

Temanın bir başka harika özelliği de, kullanıcılarınızın bir öğeyi bir adrese veya posta/posta koduna ve belirli bir yarıçap mesafesindeki bölgeye (mil veya km) göre arayabilmesidir. Bu özellik, Google’ın coğrafi koordinatlarına ve sonuçların arama sayfasındaki bir haritada görüntülenmesine dayanır. Böylece lokasyon bazlı bir ilan veya rehber web sitesine sahip olabilirsiniz. (yalnızca PRO sürümde)

Widget’lar

Tema, elementor gibi sayfa oluşturucularla birlikte kullanılacak çeşitli widget’larla birlikte gelir. Kategoriler, resimler, kaydırıcılar, öne çıkan ve normal listeler için bileşenler bulunmaktadır. Widget’ları herhangi bir kenar çubuğunda kullanabilirsiniz, ancak önerilen, ilgili sayfa oluşturucular ile kullanılmasıdır.

E-Posta Bildirimleri

Kullanıcılarınız, bir öğe yayınladıklarında, bir öğe için özel mesaj aldıklarında e-posta bildirimleri alır. Buradaki bir başka harika özellik: Kullanıcılar belirli kategoriler ve konumlar için bildirim aboneliği başlatabilir ve ilgi alanlarında bir ilan yayınlandığında bir e-posta bildirimi alabilirler.

Puanlama Sistemi

Pro sürümüyle birlikte gelen derecelendirme sistemini etkinleştirebilirsiniz. Bu, kullanıcılarınızın veya müşterilerinizin her bir ilanı 5 yıldızlı derecelendirme simgeleriyle puanlamasına olanak tanır. Ayrıca puanlama, kullanıcı profilinde ve listeleme sayfalarında görüntülenir.

Özel Mesajlaşma

Bu araç, kullanıcılarınızın ve müşterilerinizin birbirlerinin kişisel bilgilerini ifşa etmeden güvenli bir sistem üzerinden daha iyi iletişim kurmalarına , web sitenizdeki tüm aktiviteleri sürdürmelerine ve ayrıca ilanlar üzerinde kontrol sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Özel mesaj ayarlarının kontrolü tamamen sizdedir ve yönetim panelinizden yönetebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği

Tema, PO dosyası yardımıyla herhangi bir dile çevrilebilir. Temadaki her dize, wordpress’e özgü işlevlerin yardımıyla yerelleştirilmiştir, bu nedenle herhangi bir çeviri eklentisi iyi çalışacaktır. İstek üzerine ücret karşılığı dil dosyaları da sağlıyoruz, ancak tema varsayılan olarak şunları sunuyor: İngilizce, Fransızca, Almanca, Korece, İspanyolca, Portekizce, Yunanca, Rumence, Macarca, Felemenkçe, Rusça, Tayca ve diğerleri.

Tüm Cihazlarla Uyumlu Tasarım

Sitemile WordPress İlan teması, hangi cihaza bakarsanız bakın güzel görünür ve kendini ekrana uyarlar. Cep telefonu veya tabletlere, dizüstü bilgisayarlara, büyük ekran monitörlere veya TV’lere uyum sağlayan özel duyarlı tasarıma sahiptir. Boostrap css çerçevesi kullanılmıştır ve daha fazla tasarım değişikliği geliştirmek standart ve kolaydır.

Google Desteği

Sitemile WordPress teması, tamamen entegre Sokak Görünümlü Google Haritalar özelliğine sahiptir, böylece ilanınızın konumunu takip edebilirsiniz. Google Analytics de desteklenir ve tamamen entegredir, izleme kodunuzu yapıştırmanız yeterlidir.

Blog Desteği

Özel gönderi türleri sayesinde, WordPress sitenizin blog özelliği hala eskisi gibi destekleniyor ve ilan teması özelliklerinden olumsuz etkilenmiyor, böylece istediğiniz herhangi bir şey hakkında blog yazabilirsiniz.

Özel Alanlar

Metin alanları, seçim kutuları, radyo düğmeleri ve onay kutuları gibi arka uçtan özel alanlar ekleyebilirsiniz. Her şey desteklenir ve kategoriye göre özel alanlar da oluşturulabilir.

Facebook Entegrasyonu

Kullanıcılarınıza ilanları “beğenme” ve Facebook duvarlarında paylaşma şansı verin. Bu basit araç, sitenizin trafiği ve popülaritesi için çok kullanışlıdır.

Twitter Entegrasyonu

En popüler sosyal ağlardan biri olan Twitter ile çok kolay entegrasyon. Arka uca twitter hesabınızı eklemeniz yeterlidir; kullanıcılarınız sizi takip edebilir.

İlan Süresi Bitimi

Her bir ilanın aktif olarak yayınlanması için maksimum ve minimum gün sayısını ayarlayın. Süre dolduktan sonra, ilanın süresi dolacak ve sitede bir daha gösterilmeyecektir, ancak kullanıcı, ilan ücretini tekrar ödeyerek ilanı yeniden yayına çıkartabilir.

Kullanıcı Panelleri

Her kullanıcının, yayınlanan tüm ilanları içeren kendi profili vardır. Kullanıcı profilinde, kullanıcının iletişim bilgilerini verebileceği veya bir logo veya fotoğraf galerisi yayınlayabileceği yapılandırılabilir bir biyografi mesajı vardır.

Tam Kullanıcı Kontrolü

Kullanıcıların işlemleri tamamen kendi kontrolleri altındadır. Üyeler, özel bir hesap alanı aracılığıyla ilanlarından herhangi birini düzenleyebilir, yenileyebilir, duraklatabilir veya silebilir. Üyelik ilan paketleri satın alabilir veya bir ilan için ödeme yaparken kupon kodlarını kullanabilirler.

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sitemiz sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için Çerezleri kullanmaktadır. Çerez kullanım izinlerini tarayıcınızın ayarları yoluyla kontrol edebilirsiniz. Sitemizi kullanmaya devam ederek, sitemizin Gizlilik ve Güvenlik Politikasını kabul etmiş sayılırsınız.Sitemizin gizlilik ve güvenlik politikasını gözden geçirin.

Pin It on Pinterest

Share This