İndirim!

Sitemile Classified Ads WordPress İlan Teması

Orijinal fiyat: 2.500,00 ₺.Şu andaki fiyat: 1.500,00 ₺.

Anında en iyi sınıflandırılmış ilanlar web sitesini oluşturun. Acemi kullanıcılar ve profesyoneller için de anahtar teslimi bir çözüm. 2 saat içinde sınıflandırılmış bir ilan sitesi oluşturun.

Açıklama

Eksiksiz bir wordpress seri ilanlar teması çözümü.

Para Kazanma Araçları

Seri ilanlar teması, para kazanma araçlarıyla doludur. Bir taban listeleme ücreti alın, öne çıkan bir ücret alın, bir ana sayfa öne çıkan ücret alın. Ayrıca müşterilerinize bir üyelik aboneliği ücreti almanıza olanak tanır.

Kolay Kurulum

Seri ilanlar teması, yeni başlayanlar da dahil olmak üzere her tür kullanıcı için kurulumu çok kolaydır. Demo verilerinin nasıl içe aktarılacağına ilişkin öğreticiler var. Dilerseniz wordpress kurulum hizmetimizi de satın alabilirsiniz.

Satış Sonrası Destek

Tüm müşterilerimiz için birinci sınıf destek sunuyoruz. Canlı sohbet ve iletişim formumuz aracılığı ile bize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. Gerekirse siteniz için ücretli özelleştirme hizmetleri de sunuyoruz.

Tam Çözüm

WordPress seri ilanlar teması, hepsi bir arada eksiksiz bir çözümdür. Eksiksiz bir seri ilanlar web sitesi çalıştırmak için herhangi bir ekstra eklentiye veya yazılıma ihtiyacınız yoktur. Piyasadaki en iyi seri ilan şablonlarından biridir.

Elementor Sayfa Oluşturucu

Sitemile Classified Ads WordPress ilan teması Elementor ile uyumlu çalışır

WordPress Seri İlanlar Teması, Elementor sayfa oluşturucuyla (ve ayrıca Divi ve visual composer gibi diğer sayfa oluşturucularla) birlikte çalışır. Aslında, demoda görünen sayfa da elementor’da yapılmıştır. Ücretsiz sürümde bile çok iyi çalışmaktadır, böylece istemediğiniz sürece fazladan bir şey harcamanıza gerek kalmaz. Özel sayfalar oluşturmada ve web sitesini istediğiniz gibi düzenlemede mükemmel uyumluluk ve yüksek hız.

Seri ilanlar temasıyla nasıl para kazanabilirim?

Genellikle sınıflandırılmış bir ilan web sitesinde, sitenizdeki bir ilanı listelemek için kullanıcılardan ücret alırsınız. Ancak sitenizde ücretsiz ilanlar yayınlanmasına da izin verebilirsiniz. Bu durumda belli bir sayıda ücretsiz ilana izin verir, sonrasını ücretli yapabilirsiniz. Ya da ilanların özel şekilde listelenmesi için ücret talep edebilirsiniz. Örneğin anasayfa vitrininde sergileme veya ilanın vurgulu görünmesi gibi ücretli özellikler ekleyebilirsiniz. Yani web sitenizden nasıl para kazanacağınız size kalmış. Kesin olan bir şey var ki, wordpress seri ilanlar teması ile her türlü seri ilan veya dizin listeleme sitesini çalıştırabilirsiniz: otomobil bayiliği seri ilanları, çevrimiçi pazar yeri, kişisel sınıflandırılmış reklamlar veya diğer çevrimiçi seri ilanlar.

Bu gizli bir web sitesi oluşturucu mu?

Tema, sınıflandırılmış ilanlar için bir web sitesi oluşturucu olarak çalışır, çünkü önceden tüm widget’lar ve demo verileriyle birlikte gelir. Ve herhangi bir sayfa oluşturucuyu (elementor, divi, visual composer gibi) desteklemesi, sınıflandırılmış ilanlar web sitenizde farklı tasarımlarda çeşitli sayfalar oluşturmanıza olanak tanır. İstediğiniz sayfayı oluşturmak için widget’ları sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

Bu bir wordpress seri ilan eklentisi mi?

Bu, wordpress sınıflandırılmış bir ilan eklentisi değildir, ancak bu, sınıflandırılmış ilan  teması için başka bir temayı alt tema olarak kullanamayacağınız anlamına gelmez. Sınıflandırılmış ilan temasıyla mükemmel derecede iyi sınıflandırılmış bir reklam web sitesi çalıştırabilirsiniz. Gerçekten başka bir temanın başka bir düzenini kullanmak istiyorsanız, temanın özelliklerini özel tasarım temanıza entegre edebilirsiniz.

WordPress Seri İlanlar Teması Hemen Başlamaya Hazır Eksiksiz Bir Sistem!

Farklı Ödeme Sistemi Seçenekleri

En yaygın olanlardan en spesifik olanlara (Hindistan, Güney Afrika, Asya ülkeleri gibi ülkeler için) birden fazla ödeme ağ geçidi (PRO sürümü ile) sunulmaktadır. Desteklenen en popüler ağ geçitleri arasında şunlar yer alır: Stripe, PayPal, Stripe Connect, Payfast, CCAvenue, Skrill, Authorize ve diğerleri.

Posta Kodu ile Çevresel Arama

WordPress seri ilanlar temasının bir başka harika özelliği de, kullanıcıların bir adrese veya posta/posta koduna göre ve belirli bir yarıçapa (mil veya km) göre bir öğe arayabilmesidir. Bu özellik, Google’ın coğrafi koordinatlarına dayalıdır ve sonuçlar, arama sayfasındaki bir haritada görüntülenir. Böylece konum tabanlı bir ilan veya dizin web sitesine sahip olabilirsiniz. (yalnızca PRO sürümünde)

E-posta Bildirimleri

Kullanıcılarınız, bir öğe yayınlandığında, bir öğe için kendileriyle iletişime geçildiğinde, özel mesaj aldıklarında vb. durumlarda e-posta bildirimleri alır . Buradaki başka bir harika özellik: kullanıcılar belirli kategorilere ve konumlara kaydolabilir ve ilgi alanlarına bir ilan gönderildiğinde bir e-posta bildirimi alabilirler.

Widget’ler

Tema, elementor gibi sayfa oluşturucularla kullanmak için çeşitli bileşenlerle birlikte gelir. Kategori, resimler, kaydırıcılar, özellikli ve normal listeler için bileşenler bunlardan bazılarıdır. Bileşenleri herhangi bir kenar çubuğunda kullanabilirsiniz, ancak en iyisi sayfa oluşturucu ile kullanmaktır. Bu seri ilanlar web sitesi şablonunda herkes için yeterli pencere öğesi vardır.

Sayfa Oluşturucular

Tema, sayfa oluşturucuları destekler. Temayı öğe veya sayfa oluşturucu kullanarak kurmanızı öneririz. Temanın görünümünü kişiselleştirmek için tasarlanmış çeşitli araçları kullanabilirsiniz. Ayrıca, fotoğraf galerileri, kaydırıcılar ve çok daha fazlası gibi başka işlevler sağlayan diğer eklentilerden de yararlanabilirsiniz.

Derecelendirme Sistemi

Pro sürüm ile gelen derecelendirme sistemini etkinleştirebilirsiniz. Bu, kullanıcılarınızın veya müşterilerinizin her girişi 5 yıldızlı derecelendirme simgesiyle derecelendirmesine olanak tanır. Derecelendirme ayrıca kullanıcı profilinde ve listeleme sayfalarında görüntülenir. WordPress seri ilan sistemi iyi bir derecelendirme sistemine sahiptir.

RTL Desteği

Tema artık RTL dil türünü desteklemektedir, yani başka herhangi bir ek çalışma veya değişiklik olmaksızın İbranice veya Arapça dilleri kullanmaya uygundur. Bu, PRO sürümünde veya temayı satın aldığınızda bir uzantı olarak mevcuttur.

Özel Mesajlaşma

Bu araç, kullanıcılarınızın ve müşterilerinizin, birbirlerinin kişisel bilgilerini ifşa etmeden güvenli bir sistem aracılığıyla daha iyi iletişim kurmalarına yardımcı olacaktır. Tüm ilişkisel etkinliği web siteniz altında tutun ve ayrıca listeleme üzerinde kontrolün sizde olmasını sağlayın. Özel mesajların kontrolü tamamen sizdedir ve yönetim alanınızdan yönetebilirsiniz.

Para Kazanma Araçları

Tema, bir listeleme ücreti almak, öne çıkan ilan ücreti almak, aylık üyelik için ücret almak gibi çeşitli para kazanma araçları sunar. Ayrıca, ilanı ana sayfa kaydırıcısında öne çıkarmak için vitrin ücreti de talep edebilirsiniz. Tüm işlemler yönetici tarafına kaydedilir. Bu, çevrimiçi pazaryeri web siteleri veya dizin listeleme web siteleri için mükemmel bir çözümdür.

WordPress Seri İlanlar Teması, birden çok dille birlikte gelir

Tema, PO dosyasının yardımıyla herhangi bir dile çevrilebilir. Temadaki her dize, wordpress’e özgü işlevlerin yardımıyla yerelleştirilir, bu nedenle herhangi bir çeviri eklentisi ile iyi çalışır (Örn: Loco Translate). İstek üzerine ücreti karşılığında dil dosyalarını Türkçe’ye çeviriyoruz, ancak varsayılan olarak temada şu diller bulunmaktadır: İngilizce, Fransızca, Almanca, Korece, İspanyolca, Portekizce, Yunanca, Rumence, Macarca, Felemenkçe, Rusça, Tayca ve bir kaç dil daha.

Responsive Tasarım

WordPress Seri İlanlar Teması, tüm cihazlarda iyi görünür

WordPress seri ilanlar teması hangi cihaza bakıyor olursanız olun kendisini cihaza göre uyarlar ve istenilen şekilde görünür. Bu özel duyarlı tasarıma sahip tema, cep telefonu veya cihazlara, tabletlere, dizüstü bilgisayarlara, büyük ekran monitörlere veya TV’lere uyum sağlar. Boostrap css çerçevesi kullanılmıştır ve daha fazla tasarım değişikliği standartlaşmış işlemlerle ve kolayca yapılabilmektedir.

Seri İlanlar Teması Responsive Tasarım

WordPress Seri İlanlar Teması için Yerleşik Konumlandırma Sistemi

Konuma, mesafeye (km veya mil) ve posta koduna göre arama yapın.

Entegre Google haritalar konum hizmeti, belirli bir adres posta kodundan belirli bir mesafe (km veya mil) içindeki ilanları aramanıza olanak tanır. Bu ekstra özellik, bir uzantı olarak veya temanın pro sürümünü satın alırsanız mevcuttur. Ayrıca size, her biri için haritadaki tüm eşleşen listeleri ve işaretçileri gösteren bir harita verecektir.

Destek Sistemi

Kurulum ve Ayarlama Hizmeti Satın almasanız da destek sistemimizden yararlanabilirsiniz.

Satıştaki tüm wordpress temalar için ek olarak ücretli WordPress Kurulum ve Ayarlama Hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetten yararlanmasanız bile tema kurulum sürecinde uygun saatlerde canlı destek veya herhangi bir anda iletişim formu aracılığı ile destek talep edebilirsiniz. Sınırlı da olsa kurulum ve tema ayarlamaları konusunda size yardımcı olmaya çalışacağız.


 

Kullanıcı Değerlendirmesi
0 (0 oy)
Yorumlar Değerlendirme 0 (0 değerlendirme)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hoşunuza gidebilir…