Vaypanya Kupon Paylaşım Sitesi

5.000,00 

İndirim kuponu kodu, kampanya duyurusu ve satış ortaklığı linki paylaşımı yoluyla ziyaretçi çekip gelir elde edebileceğiniz, özel kupon paylaşımları için ücretli üyelik sistemi oluşturabileceğiniz, yalnızca ücretli üyelere özel indirimler sunabileceğiniz bir paylaşım sitesi. Site içerik olarak hazır ve bir süredir kullanımdadır. İçerik ve alan adı birlikte satılacaktır. Alan adı alanadlari.com üzerinde 2500 TL’den satıştadır.

Açıklama

Vaypanya Kupon, Kampanya ve Satış Ortaklığı Linki Paylaşım Sitesi, varolan içeriği ve alan adı ile birlikte satılacaktır. Sadece alan adının alanadlari.com üzerindeki satış fiyatı 2500 TL’dir.

Sitede, indirim kuponları, promosyonlar ve satış ortaklığınıza bağlı linkleri paylaşarak ziyaretçi trafiği ve satış ortaklığı geliri elde edebileceğiniz gibi, kurulu olan ücretli üyelik sistemi ile, özel paylaşımlarınızı, ücretli üyelerinize de sunarak, üyelik geliri elde edebilirsiniz. Üyelikler Gold, Gümüş, Bronz üyelik gibi gruplandırılarak, paylaşımlarınızı da bu üyeliklerden hangisine görünür olacağını ayarlayabiliyorsunuz.
İyi bir piyasa takibi ile kısa zamanda sitenizde pek çok kupon kodu, promosyon ve satış ortaklığı linki paylaşabilir, önemli ölçüde gelir elde edebilirsiniz.

Siteyi, yeniden düzenleyerek iddia kuponu paylaşım sitesine de dönüştürebilirsiniz.

Varolan Hosting hizmeti 1 yıllığına uzatılarak, site alıcısına hediye edilecektir. 1 yıl sonunda aynı hizmeti devam ettirmek istemesi durumunda hosting hizmeti %50 indirimli sunulacaktır.


Kullanıcı Değerlendirmesi
0 (0 oy)
Yorumlar Değerlendirme 0 (0 değerlendirme)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.