İndirim!

WordPress Uzman Teması

2.000,00 

[box type=”shadow”]Temanın orjinal fiyatı 89$’dır.[/box]

Wordpress Uzman Teması, uzmanların yaptıkları çalışmaları satabildikleri, iş teklifi alabildikleri, sizin de yapılan çalışmalardan komisyon kazanabileceğiniz bir wordpress site temasıdır.

Açıklama

WordPress Uzman Teması, Fiverr, Upwork, Uzman Kirala, Küçük İşler tarzı siteleri yapmak için PremiumPress tarafından hazırlanmış bir temadır. Bu tema ile hazırladığınız sitelerde, herhangi bir alanda uzmanlığı olan üyeleriniz hizmet ve ürün satışı yapabilecektir. Üye olan uzmanlar, temanın ilgili bölümünden yaptıkları işleri veya sattıkları ürünleri listelerine eklerler ve müşterileri için satışa çıkartılar. Bu uzmanların verdikleri hizmetten yararlanmak veya ürettikleri ürünleri satın almak isteyen kişiler siteniz üzerinden sipariş verdiklerinde, siz de ödeme siteminize göre ya sabit üyelik ücretleri ile ya da iş başı komisyon alarak para kazanabilirsiniz.

Diğer PremiumPress temalarında olduğu gibi 20’yi aşkın hazır şablon barındırmaktadır. Bu şablonlardan birisini seçip sitenizi tek tıkla kullanıma hazır hale getirebileceğiniz gibi, WordPress Uzman Teması içerisinde yer alan blok şablonlarıyla kendi sayfa tasarımlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

Wordpress Uzman Teması Şablonları

WordPress Uzman Teması Şablonları

 

WordPress Uzman Pazarlama Teması ile neler yapabilirsiniz?

  • Uzman Teması, kullanıcıların ve satıcıların kolayca iletişim kurmasına, ek dosya göndermesine ve iş tamamlanana kadar iş sürecini güncel tutmasına olanak tanıyan tam bir iş akışı sistemi içerir.
  • Bu tema, alıcıların ve satıcıların mikro iş öğeleri, tamamlanma tarihleri, eklentiler vb. hakkında iletişim kurmasına ve sorular sormasına olanak tanıyan yerleşik bir özel mesajlaşma sistemine sahiptir.
  • Tema, özel bir kullanıcı geri bildirim sistemi içerir; bu, kullanıcıların satıcılar ve alıcılarla olan deneyimleri hakkında geri bildirim bırakabileceği anlamına gelir.
  • Uzmanların satışa sundukları hizmet ve çalışmalar için, ek ücretli özel eklentiler sunma olanağı vardır. Bu sayede ekledikleri her iş içerisinde sipariş verecek müşterilere ek seçenekler satın almalarını sağlayacak alanlar oluşturabilirler.
  • Ziyaretçilerin istediklerini daraltmak için, listelenmiş tüm hizmet veya ürün satışları içerisinde arama yapmalarına olanak tanıyan güçlü bir arama sistemi bulunmaktadır.
  • Kullanıcıların uzman pazarı web sitenize kendi listelerini eklemeleri için ücretsiz ve/veya ücretli listeleme paketleri belirleyebilirsiniz. Farklı özellikler ve fiyatlar ile istediğiniz kadar paket oluşturabilirsiniz.
  • Tema, satılan her mikro iş için ekstra gelir elde etmenize yardımcı olan kendi komisyon yüzdenizi (%) belirlemenizi sağlar.
  • Kullanıcılar, mikro işlerini yönetmek, alıcılar/satıcılarla sohbet etmek, profil ayrıntılarını güncellemek, fotoğrafı değiştirmek, faturalar için ödeme yapmak ve çok daha fazlası için bir profil sayfasına sahip olacaklar.
  • Özel fiyatlandırma ve yinelenen ödeme seçenekleriyle kendi üyelik paketlerinizi oluşturabilirsiniz. Bu sayede bazı işlemlere ve sayfalara erişimi üyelik durumuna göre kısıtlayabilirsiniz.

Kurulum desteği almak için WordPress Tema Kurulumu ve Tema Ayarlamaları ürünümüze göz atabilirsiniz. Tema siparişi veren üyelerimiz için kurulum ücreti %50 indirimlidir.

Kullanıcı Değerlendirmesi
0 (0 oy)
Yorumlar Değerlendirme 0 (0 değerlendirme)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.