Masaüstü Yazılım Geliştirme Hizmetleri

İşiniz için talepleriniz doğrultusunda masaüstü yazılımları tasarlıyor ve kodluyoruz. Uygun durumlarda bu yazılımları web apileri ile çalışabilecek hale getiriyoruz. Özellikle veritabanlı sistemler için uzman çözümler sunuyoruz.

Web Tabanlı Yazılım Hizmetleri

Web tabanlı projeleriniz için gerekli yazılımı, istendiği takdirde API destekli olarak hazırlıyoruz. Ek olarak masaüstü ve mobil yazılım desteğinden ve küçük çaplı projeleriniz için hosting hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Web tabanlı otomasyonlarınız için de bağlantılı çözümler gerçekleştirebiliriz. Çalışanlarınızla ortak yönetmek istediğiniz verileriniz için web+masaüstü+mobil yazılımlarınız özenle hazırlanacaktır. Proje yönetimi, stok takip, cafe-restoran sipariş sistemi, rezervasyon sistemi, bütçe planlama, teknik servis takip gibi uygulamalar bu kapsamda sunduğumuz hizmetlere örnek gösterilebilir.

Mobil Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Telefon, tablet, akıllı saat gibi mobil cihazlara yönelik yazılım ihtiyaçlarınız için de hizmetinizdeyiz. İster kurum içi kullanım, ister müşterileriniz gibi kitlesel kullanıcılara yönelik olsun, mobil yazılım ihtiyaçlarınızı en kaliteli şekilde ve yeterliliklerinize en uygun halde hazırlayıp teslim ediyoruz. Paketlenmiş veya kaynak kodlu teslimat seçeneklerinden birisini seçerek mobil yazılım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Web Sitesi Hazırlama

Web sitelerinizi farklı yazılım dilleri kullanarak statik veya dinamik içerik seçenekleri ile kodlayıp, çalışır hale getirebiliriz. Bu hizmetimiz sitenin yapısal olarak hazırlanmasını kapsamaktadır. Şu anda içerik girişi hizmetimiz bulunmamaktadır.

Kurumsal Şirket siteleri; dernek, spor kulübü, yardım kuruluşu vb sivil toplum örgütlerine ait siteler; blog, tanıtım siteleri; forum, soru-cevap, uzmanlık siteleri; video, fotoğraf paylaşım siteleri; firma, meslek elemanı, okul, özel öğretmen tanıtım vb. rehber siteler; e-ticaret, ürün tanıtım siteleri; emlak, araç kiralama, ikinci el ürün siteleri; arkadaşlık, evlilik siteleri; sınav, test, ödev siteleri gibi pek çok alana ait sitelerin kodlamasını gerçekleştirebiliriz.

WordPress

WordPress kapsamında, Premium lisanslı temalarla wordpress site kurulumu, wordpress tema, eklenti kurulum ve ayarlama hizmetlerinin yanısıra HTML şablonlarının WordPress temaya dönüşümü, ihtiyacınıza göre eklenti yazımı, bot hazırlama, tema ve eklenti çevirileri gibi hizmetleri de gerçekleştirmekteyiz.

sitelerindeki tema ve eklentilerin lisanslı olarak kurulumunu kendi fiyatlandırmamız ile gerçekleştirebiliriz. Farklı tema kurulumları için lisans gereksinimini site sahibinin karşılaması gerekmektedir.

WordPress siteleriniz için hosting hizmetimizden de indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Admin Panel Hazırlama Hizmeti
Admin Panel Hazırlama Hizmeti

Admin Paneli Oluşturma

PHP siteleriniz için yönetim paneli oluşturma ve web sitenize entegre etme işlemlerini uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Detaylı inceleme ve değerlendirme sonrası yönetim panelinde düzenlenen verilerin kullanımını sağlamak üzere, sitenizdeki ilgili yerleri dinamik hale getiriyoruz. Bunun için sitenizin dosya sistemine ve varsa veritabanına erişiminizin olması gerekmektedir.

Hosting Hizmetleri

Linux tabanlı hosting ihtiyaçlarınız için, düşük ücretlerle barındırma hizmeti sunmaktayız. PHP Web siteleriniz, wordpress siteleriniz, küçük çaplı API hizmetleriniz için rahatlıkla bu hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Hosting paketlerimizi incelemek için aşağıdaki bağlantıya gözatabilirsiniz.

Hosting Hizmetleri Görseli

 

Web Sitelerine Erişilebilirlik Menüsü Ekleme

Bu hizmetimiz ile, web sitenize, ziyaretçilerinizin görünüm ve diğer bazı erişilebilirlik özelliklerini hızlı bir şekilde ayarlayabilmesini sağlayacak ek bir buton ekliyoruz.

Bu buton ile açılan pencerede, epilepsi, görme engelli, bilişsel engelli, DEHB gibi özelliklere sahip ziyaretçileriniz için hazır kullanım modları yanısıra, ses açıp-kapatma, yazı boyutunu ve rengini değiştirme, renk ve kontrast ayarları, resimleri gizleme, okuma modu, sanal klavye, satır için okuma maskesi oluşturma, imleç büyüklüğünü ayarlama gibi pek çok özel seçeneği belirleme imkanı yaratmış ve kullanıcı dostu bir site sunmuş olursunuz.

Web sitemizin sol alt köşesindeki yeşil butonu tıklayarak bu aracı inceleyebilirsiniz.

  • erisilebilirlik_tr-1
  • erisilebilirlik_tr-2
  • erisilebilirlik_tr-3
  • erisilebilirlik_tr-5
  • erisilebilirlik_tr-4
  • erisilebilirlik_tr-6

E-Posta Pazarlama Hizmetleri

E-posta Pazarlama Hizmetleri

E-posta pazarlaması için ihtiyaç duyduğunuz mail gönderim hizmetleri veya bu hizmetleri kullanabileceğiniz uygulamaların hazırlanmasına yönelik çalışmalarımız da bulunmaktadır. E-posta pazarlama hizmetlerinden yararlanmak veya bu hizmetleri kendiniz sunmak için bir uygulama yazdırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Video Intro veya Video Reklam Oluşturma

Temel şablonlarımıza dayalı olarak logonuzun yer aldığı introlar veya facebook, twitter, instagram, snapchat, youtube, linkedin, pinterest için video reklamlar oluşturabiliriz.

Video Reklam ve Intro

Sanal Tur Oluşturma

360 derece resimlerinizden veya videolarınızdan, etkileşimli, tıklanabilir içerikler barındıran, aynı zamanda görüntülü sohbet özelliği eklenebilen sanal turlar oluşturuyoruz.

Özellikle emlakçılar, okul ve mekan tanıtımına ihtiyaç duyan kuruluşlar için yüksek kullanıcı potansiyeli yaratan bu uygulama için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

360 Sanal Tur Görseli

API Geliştirme

Gelişen teknoloji, işletmelerin uygulamalarını farklı platformlar için de kullanılabilir halde sunmasını zorunlu hale getirdi.

Masaüstü, web ortamı ve mobil cihazlarda aynın şekilde çalışacak, ortak bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, bunun için size gerekli API çözümlerini hazırlayabiliriz. 

 

Excel Uygulamaları

Excel Uygulamaları Görseli

Excel projelerinizi uygulamaya dönüştürmek veya excel tabanlı özel uygulamalar hazırlatmak isterseniz bu hizmetimiz size göre.

Paketlenmiş veya klasik Excel dosyası formatında uygulama siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Etkileşimli Videolar

Etkileşimli Video Hazırlama Görseli

Youtube veya Vimeo sitelerinden çekeceğiniz videolara etkileşimli öğeler ekliyoruz. Böylelikle videolarınızın izlenme sayıları ve etkisi artacaktır.

Bu sitelere kendi yüklemiş olduğunuz videolara veya kamu lisansına sahip başkalarının yüklediği videolara etkileşim ekleyebilir, bu videolardan sağladığınız dönüşümü arttırabilirsiniz.

Videolarınıza Neler Ekleyebiliriz?

Etkileşimli Video - Abonelik Görseli

Videonuzun herhangi bir zamanında ve  herhangi bir bölgesine, izleyicilerinizin bülteninize abone olmasını sağlayacak bir form yerleştirebiliriz.

Abonelik formları, pek çok mail sağlayıcı ile entegre çalışabilmektedir.


Etkileşimli Video - Button, Text, Image

Videolarınıza, izleyicileriniz için ekstra mesajlar vermenizi sağlayacak yazı, resim veya tıklanabilir bağlantılı buton ekleyebilir, herhangi bir siteye yönlendirecek butonlar ekleyebiliriz.


Etkileşimli Video - Doğrudan Satış

Videolarınıza, satış için ürünlerinizi ekleyebilir ve ödeme sisteminiz ile entegre ederek, video içerisinden satış yapıp, ödeme almanızı sağlayabiliriz.

Dilerseniz sadece ürünün tanıtımını yapıp, müşterinizin ödeme için farklı bir bağlantıyı tıklamasını da isteyebilirsiniz.


Etkileşimli Video - Geri Sayım Sayacı

Herhangi bir etkinliğin başlamasına veya bir kampanyanın bitişine ne kadar süre kaldığını göstermek ve izleyicilerinizi bu süre bitmeden veya bu süre tamamlandığında bir eyleme yönlendirmek için zamanlayıcılardan yararlanabilirsiniz. Sizin için videolarınıza bir zamanlayıcı ekleyebiliriz.


Etkileşimli Video - İzleme Süresi Ödülü

Videonuzun belli bir süre izlenmesi karşılığında izleyicinize bir ödül verebilirsiniz. Belirttiğiniz süre sonunda izleyicinize indirim kuponu, ücretsiz dosya indirme bağlantısı vs. gibi ödüllerinizi video içerisine yerleştirebiliriz.


Etkileşimli Video - İndirim Kuponları

Videonuzu izleyen kişilere, belli sürelerde indirim kuponu sunabilir ve bu kuponun kullanılabilmesi için bağlantı paylaşabilirsiniz. Bu tarz paylaşımlar videonuzun izlenme sürelerini etkileyecektir.


Etkileşimli Video - Anketler

Videolarınıza, izleyicilerinizi veya potansiyel müşterilerinizi tanıma veya onların bir ürününüz hakkındaki fikirlerini öğrenme amaçlı anketler ekleyebiliriz. Bu anketler sizin daha müşteri odaklı çalışmanızı sağlayacak ve bu da kazançlarınızı arttıracaktır.


Etkileşimli Video - Video İçinde Video

Videolarınızın içerisine, farklı videolar ekleyebiliriz. Böylece izleyicilerinize klasik video izleyicisi olmak yerine farklı deneyimler sunma olanağı sunmuş, videolarınızı daha ilgi çekici hale getirmiş olursunuz.


Sosyal Medyada Paylaşım Şartı Ekleme

Etkileşimli Video - Sosyal Medya Paylaşım Şartı

Videolarınızın belli süre izlenmesi karşılığında izleyicilerinize ödül verebildiğiniz gibi, videonun devamını izleyebilmeleri için de bir kısıtlama getirebilirsiniz. Videolarınızı belli zaman dilimlerinde keserek, devamını izleyebilmeleri için sosyal medyada paylaşmalarını sağlayabilirsiniz. Videolarınıza, belirttiğiniz zaman için bu özelliği ekleyebiliriz.

 

 

Yapay Zeka Uygulamaları

Avatar Animasyonlu Chatbot

Websitenizdeki ziyaretçilerinizle sohbet edebilen yapay zeka destekli ve Türkçe konuşan avatara sahip bir cahtbotunuz olsun istiyorsanız bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Erkek ve kadın cinsiyetlerine sahip farklı görünüm ve seslerde avatarlarımız, önceden hazırladığınız komutlara bağlı olarak site ziyaretçilerinizle sohbet etmeye hazır halde olacaklar.

Bu botlar, sitenizi ziyaret eden kullanıcılara sizin hakkınızda bilgiler verebileceği gibi, sorularıyla onları yönlendirerek otomatik destek sunabilecek, iletişim bilgilerini alabilecek, hatta dilerseniz onlara satış bile yapabilecek.

Avatar Chatbot Görseli

Chatbot’u Deneyin

Yapay Zeka Seslendirme Hizmetleri

Yapay Zeka Seslendirmesi

Yapay Zeka Seslendirmesi

Videolarınız veya podcastleriniz için hazırladığınız metinleri yapay zeka ses teknolojisi ile konuşmaya dönüştürüyoruz. Farklı ses seçenekleri ile metinlerinizi konuşmaya dönüştürmek, videolarda avatarları konuşturmak istiyorsanız bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım Danışmanlığı

Hazırlamakta olduğunuz kendi yazılımınız için tasarım ve kodlama konusunda danışmanlık desteği.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya tanıtımlarınız ve paylaşımlarınız için danışmanlık hizmeti.

Web Sitesi Kurulum Danışmanlığı

Kendi web sitenizi oluştururken ihtiyaç duyacağınız bilgi ve teknik destek hizmeti.

İş Analizi

İşletmeniz için gerekli yazılım altyapısının tasarlanması ve kodlanması için detaylı iş analizi.

Copyright: Some images on this page by StockUnlimited

Kullanıcı Değerlendirmesi
0 (0 oy)
Yorumlar Değerlendirme 0 (0 değerlendirme)