İndirim!

Facebook Sayfa Yöneticiliği İle Para Kazanmak için Pazarlama Yazılımları Paketi (Lansman İndirimi)

500,00 

Facebook Sayfa Yöneticiliği yaparak para kazanın

10 Yazılım İçeren Hepsi Bir Arada Facebook Pazarlama Yazılımları Paketi

Tüm Yerel İşletmelerin Facebook Pazarlama İhtiyaçları için Başvuracağı Bir Ajans Kurun

Açıklama

Facebook Sayfa Yöneticiliği Yaparak Gelir Elde Edin!

10 Yazılım İçeren Hepsi Bir Arada Facebook Pazarlama Yazılımları

(Taksit Seçenekli)

Tüm Yerel İşletmelerin Facebook Pazarlama İhtiyaçları için Başvuracağı Bir Ajans Kurun


[button link=”https://www.ertyazilim.com/iletisim/” type=”big” color=”green”] 5 Günlük Özel Demo için İletişime Geçebilirsiniz[/button]

Bulut sunucularda barındırılan 10 Facebook Pazarlama Yazılımı

Bu yazılım paketi ile ücretli Facebook Sayfa Yöneticiliği yapabilir, müşterileriniz için hızlı çözümler üreterek para kazanabilirsiniz.

Facebook Post Editor Zengin Gönderi Düzenleyicisi
Facebook Gönderi Yöneticisi Gönderi Yöneticisi
Facebook Tıklanabilir Resimler Tıklanabilir Resimler
Messenger Bot Messenger Botu
Facebook Hayran Davetçisi Beğeni Davetçisi
Facebook Yorum Botu Yorum Botu
Facebook İçerik Tasarımcısı Reklam ve İçerik Tasarımcısı
Facebook Abonelik Formu Bağlantısı Otomatik Abonelik Bağlantısı
Facebook Duyuru-Tanıtım Yayımlayıcısı Duyuru-Tanıtım Yayımlayıcısı
Facebook Video Yayınlayıcısı Video Yayını

SIR OLMAYAN BİR BİLGİ…

TRAFİK + DÖNÜŞÜMLER = SATIŞ/KÂR

Ama olay şu… Dönüşümler gerçekten kaliteye, yani tekliflerinizin kalitesine dayanmaktadır. Teklifiniz/ürününüz veya hizmetiniz berbatsa, hiçbir trafik size satış getirmeyecektir. Trafik ise hem nicel hem de niteldir. Basit bir deyişle… kar elde etmek için kaliteli ve aynı zamanda bol miktarda trafiğe ihtiyacınız var. Ve tam olarak size kazandıracağımızı düşündüğümüz şey bu… 1 değil 2 değil 10 farklı yazılım kullanarak. Kaliteli ve yüksek trafik… İster kendi Facebook sayfalarınız için, ister müşterileriniz adına yönettiğiniz sayfalar için her şeyi tek panelden, kolayca yürütecek ve zamandan tasarruf edeceksiniz. Böylece daha çok sayfa yöneterek, daha çok kazanç elde edeceksiniz.

 

“En İyi” Hepsi Bir Arada Facebook Pazarlama Yazılımı Paketi

 

Etkileşim Sonrası, Satışlarda ve Satış Potansiyelinde BÜYÜK Artış sağlayın En Güçlü Pazarlama Aracını kullanın Gönderi Beğenilerini Sayfa Beğenilerine Dönüştürün 1.423 Premium Tasarım Şablonu, 7.5 Milyon Stok Tasarım Varlığı, 450.000 Viral Alıntı

FB’yi Viral Trafik Makinesine Dönüştürün

Facebook Pazarlama Yazılımları Paketi

Önceden Kaydedilmiş Bir Video Yükleyin ve Canlı Yayınlayın

Etkileşimli Pazarlama Kampanyası Oluşturun

Facebook Sayfanızı 7/24 Yönetmek için Sanal Asistan oluşturun

Teknik Bilgi veya Tasarım Becerileri Gerektirmez

Artık Sahte E-posta Kimlikleri veya Sahte E-postalar Yok

 

[button link=”https://ertyazilim.shopinext.com/facebook-pazarlama-yazilimlari-paketi” color=”purple” newwindow=”yes”] SATIN AL[/button]


Facebook Pazarlama Yazılımları Paketi İçeriği

Yazılım 1: Zengin FB Gönderi Düzenleyicisi

Facebook Zengin Gönderi Düzenleyici

Artık FB’ye Kalın, İtalik, Altı Çizili metin ve daha fazlasını ekleyebilir ve gönderilerinizi, yorumlarınızı ve reklamlarınızı öne çıkarabilir ve insanların dikkatini çekerek gönderi etkileşimlerinizde, potansiyel müşterilerinizde ve satışlarınızda büyük bir artış sağlayabilirsiniz.

Nasıl para kazanırım?

Müşterilerinizden gönderi başına ücret alın veya bir haftaya yayılan bu tür 5-10 gönderi yapmak için bir paket fiyatı belirleyin.

Yazılım 2: Facebook Gönderi Yöneticisi

Birden fazla Facebook hesabında ve birden fazla Facebook sayfasında dakikalar içinde bağlantı gönderileri, resim gönderileri, video gönderileri, harekete geçirici mesajlar ve slayt gösterileri oluşturun ve planlayın. Facebook’un gönderinize bir Eylem Çağrısı düğmesi eklemenize izin verdiği doğrudur. Muhteşem bir özellik ama ne yazık ki bu yalnızca Facebook Reklam Yöneticisi aracılığıyla kullanılabilir. Ancak şimdi SociCake ile bir CTA gönderisi oluşturabilir ve bunu birden fazla Facebook sayfası ve birden fazla Facebook hesabı için planlayabilirsiniz.

Nasıl para kazanırım?

Burada müşterilerinizden bağlantılarına aldıkları tıklama başına ücret alabilirsiniz…tıpkı Google ve Facebook’un yaptığı gibi.
Facebook Gönderi Yöneticisi

Yazılım 3: Tıklanabilir Görüntü Oluşturucu

Facebook Gönderi Yöneticisi

Sosyal medyada yayınladığınız her resmi viral trafik makinesine dönüştürün. Şimdiye kadar, paylaştığınız bir resme bağlantı adresi eklemenin tek yolu, onu resmin altındaki açıklamaya yazmaktı. Ama insanlar, daha fazla bilgi için bir bağlantı aramadıkça, açıklamaya bakmak istemezler ve bilgi edinmek için genellikle resmin üzerine tıklama eğiliminde olurlar SociCake, Tüm trafiği web sitenize yönlendiren tıklanabilir resimler oluşturmanıza yardımcı olur. Bugün başlayın… ve birkaç tıklamayla tek bir kontrol panelinden birden fazla sayfada ve birden fazla Facebook hesabında sınırsız tıklanabilir görsel paylaşımı planlayın.

Nasıl para kazanırım?

Müşterileriniz için görüntü başına veya tıklama başına ücret politikası belirleyebilirsiniz.

Yazılım 4: Messenger Botu

Chatbot’lar, uygulamalardan ve web sitelerinden farklı olarak aktif bir kullanıcı deneyimi yaratır ve etkileşimli bir pazarlama kampanyası oluşturmanıza yardımcı olur. Pazarlama, satış ve destek için HİÇBİR kodlama veya tasarım becerisi olmadan kolayca bir Facebook Messenger botu oluşturun. Web sitenize katılımı artırın, (şahsen orada olmadan bile) ziyaretçilerinize yanıt verin ve yardımcı olun. Böylelikle normal ziyaretçilerinizi sürekli ödeme yapan müşterilere dönüştürün. Yazılım paketimizdeki otomatik konuşma akışlarıyla sınırsız sayfa için sınırsız bot ve otomasyon oluşturun. Bu akışları değer sağlamak, trafik çekmek, ilgili kişileri müşteri adaylarına dönüştürmek ve satış yapmak için kullanabilirsiniz.

Nasıl para kazanırım?

Bu hizmet için yüksek ücretler belirleyin. Çünkü normalde bu tür Botlar oluşturmak, çok fazla sıkı çalışma ve kodlama becerisi gerektirir.
Messenger Botu

Yazılım 5: Duyuru-Tanıtım Yayımlayıcısı

Duyuru-Tanıtım Yayımlayıcısı

Mesaj yayınları, günümüzün en güçlü pazarlama aracıdır. Şimdi, sayfanızla ilgilenenlere tanıtım ve takip mesajları gönderin. Dakikalar içinde kullanımı kolay tek bir kontrol panelinden sayfalarınızdaki abonelere ve birden fazla Facebook hesabına sınırsız yayın gönderin. Kodlama becerisi gerekmez. Size mesaj gönderen bir grup insan seçin ve onları bir metin patlaması, bir resim ile etkileyin ve hatta onları tekliflerinize veya müşteri desteğinize yönlendirmek için buton içeren bir harekete geçirici mesaj seçin.

Nasıl para kazanırım?

Müşterilerinizi listenin boyutuna göre ücretlendirebilirsiniz.

Yazılım 6: Yorum Botu

İşte Facebook sayfanızı 7/24 yönetmek için sanal bir asistan… Şimdi, Facebook gönderinize yorum yapan herkese anahtar kelimelere ve ifadelere dayalı olarak otomatik bir yanıt (genel ve özel yanıt) ayarlayın. Hedef kitlenizi bu yenilikçi yolla etkileyerek satışları ve karları arttırın. Bir gönderi oluşturun ve sonunda yalnızca sınırlı sayıda yanıt alınabilecek bir soru sorun. Bu cevapları ‘anahtar kelime’ olarak ekleyin ve etkinleştirin. Yorum Botu ile yayınlarınıza yorum bırakan kişileri hedefleyin ve onları tekliflerinize veya web sitenize yönlendirin. Facebook gönderinizi bir kuruş ödemeden trafik emici bir reklama dönüştürün. Bu, maksimum etkileşim isteyen Facebook Reklamverenleri, satışları artırmak isteyen E-Ticaret Satıcıları, tanınırlık oluşturmaya çalışan Markalar, daha iyi destek sağlamaya çalışan Ürün Satıcıları, sayfasını büyütmek isteyen Facebook Hayran Sayfası Sahipleri ve içerik Oluşturmak isteyenler için mükemmeldir.

Nasıl para kazanırım?

Bu hizmet için müşterilerinizden aylık olarak yinelenen bir ücret alabilirsiniz.
Yorum Botu

Yazılım 7: Facebook Hayran Davetçisi

Facebook Hayran Davetçisi

Hayran Davetçisi, gönderilerinizi beğenen herkesi hayran sayfanızı beğenmeye davet ederek gönderi beğenilerini hayran sayfası beğenilerine dönüştüren bir büyüme aracıdır. Çok çalışıyorsunuz ve dikkatli bir şekilde viral hale gelen bir Facebook gönderisi oluşturuyorsunuz… ama ne yazık ki insanlar sayfanızı beğenmeden yalnızca gönderinizi beğeniyor. Çözüm, onları sayfanızı beğenmeye davet etmektir. Şimdi, Facebook’un gönderilerinizi manuel olarak, tek tekkişileri davet etmenize izin verdiği doğru, ama bu bugünlerde zaten oldukça kıt ve değerli olan bir kaynağı, yani zamanınızı tüketen bir çalışma olurdu. Hayran Davetçisi, herkesi 1 tıklamayla davet etmenizi sağlayan bir büyüme aracıdır.

Nasıl para kazanırım?

Belli bir beğeni sayısını baz alarak ücretlendirme yapabilirsiniz.

Yazılım 8: Reklam ve İçerik Tasarımcısı

Sıfır Teknik veya Tasarım Becerisi ile sadece dakikalar içinde dudak uçuklatan ve yüksek dönüşüm sağlayan tasarımlar hazırlayın. Facebook gönderisi, Zaman Tüneli kapakları, Facebook reklamları, Viral Alıntılar, Memler… ve çok daha fazlası. 1.423 premium tasarım şablonu, 7.5 milyon stok tasarım varlığı, 450.000 Viral fiyat teklifi ve çok daha fazlasını elde edersiniz.

Nasıl para kazanırım?

Fiyat belirlemeden önce bu tür tasarımların fiyatlarını Fiverr gibi platformlarda kontrol edin. Düşük ücretlendirme hatasına düşmeyin!
Reklam ve İçerik Tasarımcısı

Yazılım 9: Otomatik Abonelik Bağlantısı

Otomatik Abonelik Bağlantısı

SociCake, tek tıklamayla müşteri adayı yakalama platformudur. Artık, bir açılış sayfası veya bir katılım formu olmadan tıklayanların adını ve e-posta adresini yakalayan bağlantıları kolayca oluşturun. Bağlantılarınıza tıklayan binlerce insanı bir düşünün… ama sizin ilginizi çekebilmek için adlarını ve e-postalarını giremeyecek kadar tembeller. SociCake onları otomatik pilotta müşteri adaylarına dönüştürecek. Artık sahte e-posta kimlikleri veya sahte e-postalar yok. Web kancaları aracılığıyla on beşin üzerinde popüler otomatik yanıtlayıcı ve Zapier ile gerçek zamanlı senkronizasyon bile yapabilirsiniz.

Nasıl para kazanırım?

Para listede…bu bir sır değil. Bu yazılım ile oluşturacağınız listeyi müşterilerinize yüksek bir miktara satın veya ücret karşılığı onlar için yenisini oluşturun.

Yazılım 10: Video Yayını

Önceden kaydedilmiş bir videoyu yükleyin ve tek bir panodan birden çok Facebook sayfasında ve birden çok Facebook hesabında canlı yayınlayın. Bu tam bir ayarla ve unut sistemidir. Piyasadaki diğer araçların aksine, canlı yayın sırasında bilgisayarınızı açmanıza gerek yoktur. Her şey buluttan yapılır. Sadece planlayın ve unutun.

Nasıl para kazanırım?

Bu yine yüksek değerli bir hizmettir. Müşterilerinize sunmadan önce bu tür hizmetler için fiyatları kontrol ettiğinizden emin olun.
Facebook Canlı Video Yayını

Ticari Lisans Dahil – Pasif Gelir Yaratın

Ticari Lisans
Gördüğünüz gibi… bu hizmetler müşterilerinizin ihtiyaçlarına bağlı olarak tek tek veya eksiksiz bir paket olarak sunulabilir. Onlardan bir kerelik veya aylık olarak yinelenen bir ücret almaya karar verebilirsiniz. Facebook Pazarlama, bugün her işletme için ‘Olması Gereken’ bir şey. Üzerine para yatırın. Dünya Facebook’ta. Yerel işletmeler orada. Bu hizmetleri müşterilere satarak kolayca Gelir elde edebilirsiniz.

 

[button link=”https://ertyazilim.shopinext.com/facebook-pazarlama-yazilimlari-paketi” color=”purple” newwindow=”yes”] SATIN AL[/button]

Kullanıcı Değerlendirmesi
0 (0 oy)
Yorumlar Değerlendirme 0 (0 değerlendirme)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.