İndirim!

Bootstrap HTML Sayfa Oluşturucu – BuilderX

300,00 

HTML Sayfa Oluşturucu, Hazır blok ve şablonları sürükleyip bırakarak Bootstrap HTML Sayfa oluşturabileceğiniz bir geliştirici uygulaması. Zaman ve enerjiden tasarruf etmek isteyen HTML geliştiricileri için kaçırılmayacak bir uygulama.

Açıklama

BuilderX HTML Sayfa Oluşturucu

BuilderX – Bootstrap HTML Sayfa Oluşturucu

İster bilgisayarınızda, ister internet ortamında barındırarak kullanabileceğiniz bu uygulama ile kolay ve hızlı bir şekilde web sayfaları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz sayfaları HTML olarak kolayca kaydedebilirsiniz. Böylece kendiniz veya müşterileriniz için web siteleri oluşturabilirsiniz. Hazır sayfa şablonları ve HTML bloklar içeren uygulama, blokları sürükleyip bırakarak, hiç bir kodlama kullanmadan bootstrap çerçevesini kullanan web sayfaları oluşturmanızı sağlıyor.

HTML Sayfa Oluşturucu ile oluşturduğunuz web sayfalarını dilerseniz herhangi bir CMS platformuna uyan temalara da dönüştürebilirsiniz. Genişletilmiş lisansı satın almanız durumunda ise bu web sayfalarını veya CMS temalarını müşterilerinizin sitelerinde ücret karşılığı kullanabilir, tema pazaryeri tarzı sitelerde satışa çıkartabilirsiniz.

Hazırladığınız tasarımlardan kazanç elde etme fırsatını değerlendirin.

Bootstrap HTML Sayfa Oluşturucusu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve uygulamayı sipariş etmek için satın alma bağlantısını tıklayabilirsiniz.

Youtube : Tanıtım Videosunu İzle

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Sitemiz sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için Çerezleri kullanmaktadır. Çerez kullanım izinlerini tarayıcınızın ayarları yoluyla kontrol edebilirsiniz. Sitemizi kullanmaya devam ederek, sitemizin Gizlilik ve Güvenlik Politikasını kabul etmiş sayılırsınız.Sitemizin gizlilik ve güvenlik politikasını gözden geçirin.

Pin It on Pinterest

Share This