İndirim!

Bootstrap HTML Sayfa Oluşturucu – BuilderX

Orijinal fiyat: 1.000,00 ₺.Şu andaki fiyat: 600,00 ₺.

HTML Sayfa Oluşturucu, Hazır blok ve şablonları sürükleyip bırakarak Bootstrap HTML Sayfaları oluşturabileceğiniz bir geliştirici uygulaması. Zaman ve enerjiden tasarruf etmek isteyen HTML geliştiricileri için kaçırılmayacak bir uygulama.

Açıklama

BuilderX HTML Sayfa Oluşturucu

BuilderX – Bootstrap HTML Sayfa Oluşturucu

HTML Sayfa oluşturucu, Bootstrap çerçevesini kullanarak, sürükle bırak teknolojisi ile basit şekilde HTML sayfaları oluşturmanızı ve kaydetmenizi sağlar. İster bilgisayarınızda, ister internet ortamında barındırarak kullanabileceğiniz bu uygulama ile kolay ve hızlı bir şekilde web sayfaları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz sayfaları HTML olarak kolayca kaydedebilirsiniz. Böylece kendiniz veya müşterileriniz için web siteleri oluşturabilirsiniz. Hazır sayfa şablonları ve HTML bloklar içeren uygulama, blokları sürükleyip bırakarak, hiç bir kodlama kullanmadan bootstrap çerçevesini kullanan web sayfaları oluşturmanızı sağlıyor.

HTML Sayfa Oluşturucu ile oluşturduğunuz web sayfalarını dilerseniz herhangi bir CMS platformuna uyan temalara da dönüştürebilirsiniz. Genişletilmiş lisansı satın almanız durumunda ise bu web sayfalarını veya CMS temalarını müşterilerinizin sitelerinde ücret karşılığı kullanabilir, tema pazaryeri tarzı sitelerde satışa çıkartabilirsiniz.

Uygulama ayrıca bazı hazır sayfa şablonları da içermektedir. İstediğiniz şablonu kendi ihtiyaç ve zevkinize göre özelleştirebilir ve bu şablonlardan yararlanarak kendi tasarımlarınızı hızlıca oluşturabilirsiniz. Hazır şablonlar size kendi tasarımlarınızı yaparken yol gösterecek ipuçları da içermesi açısından son derece yararlı olacaktır. Bu şablonları inceleyerek hangi görüntünün, hangi tasarımın nasıl elde edildiğini anlayabilir, kendi tasarımlarınızı hazırlarken de benzer blokları kullanmayı düşünebilirsiniz.

Hazırladığınız tasarımlardan kazanç elde etme fırsatını değerlendirin.

Bootstrap HTML Sayfa Oluşturucusu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve uygulamayı sipariş etmek için satın alma bağlantısını tıklayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki YouTube videosunda, uygulamanın nasıl kullanıldığına dair bazı açıklamaları izleyebilirsiniz.

Kullanıcı Değerlendirmesi
0 (0 oy)
Yorumlar Değerlendirme 0 (0 değerlendirme)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.