İndirim!

Elegant Themes WordPress Divi Teması

Orijinal fiyat: 1.800,00 ₺.Şu andaki fiyat: 1.500,00 ₺.

Elegantthemes Divi Teması, tek tıkla sitenizi baştan sonra hazır hale getirebileceğiniz 300’ün üzerinde web sitesi şablonunu içeren ve 200’ün üzerindeki modülü kullanarak, Elementor benzeri Divi sayfa oluşturucuda sürükle-bırak teknolojisiyle kendi özel sayfa tasarımlarınızı kolayca oluşturabileceğiniz modern bir wordpress temasıdır.

Stok kodu: TEMA-004 Kategoriler: ,

Açıklama

Divi, İnanılmaz Gelişmiş Visual Builder Teknolojisi ile WordPress’i Yepyeni Bir Seviyeye Taşıyor

Daha önce hiç böyle bir WordPress web sitesi oluşturmadınız. Divi, bir WordPress temasından daha fazlasıdır, standart WordPress yazı düzenleyicisini çok daha üstün bir görsel düzenleyiciyle değiştiren tamamen yeni bir web sitesi oluşturma platformudur. Hem tasarım profesyonelleri hem de yeni gelenler tarafından beğenilebilir ve size şaşırtıcı kolaylık ve verimlilikle muhteşem tasarımlar yaratma gücü verir.

Lisans Açıklaması: Satın alma işleminden sonra indirip yüklediğiniz tema için gerekli lisans kodu tarafımızca WordPress Yönetim Panelinize işlenecektir. Bunun için yönetici haklarına sahip bir kullanıcının bilgilerini bize iletmeniz istenecektir.

WYSIWYG’nin Geleceği


Sürükle bırak

Sürükleyin ve Bırakın

Web sitenizin ön ucuna öğeler ekleyin, silin ve taşıyın. Kodlama yok ve kafa karıştırıcı arka uç seçenekleri yok.


Görsel Düzenleme

Gerçek Zamanlı Görsel Düzenleme

Sayfanızı gerçek zamanlı olarak tasarlayın ve sonuçları anında görün. Sezgisel görsel kontrolleri kullanarak sayfalarınızı oluşturun ve özelleştirin.


Özel CSS

Özel CSS Kontrolü

Geliştiriciler, Divi’nin görsel tasarım kontrollerini kendi özel CSS’leriyle kolayca birleştirebilir. Divi’nin arayüzü basittir ancak sınırlayıcı değildir.

Duyarlı Düzenleme

Responsive Düzenleme

Güzel duyarlı web siteleri oluşturmak kolaydır. Divi doğası gereği duyarlıdır ve ayrıca web sitenizin mobil cihazlarda nasıl görüneceği konusunda size tam kontrol sağlar.

Tasarım Seçenekleri

Bol Tasarım Seçenekleri

Düzinelerce benzersiz sayfa öğesinin ve binlerce tasarım seçeneğinin keyfini çıkarın. Divi size web siteniz üzerinde tam tasarım kontrolü sağlar.

Satır İçi Metin Düzenleme

Satır İçi Metin Düzenleme

Sadece tıklayın ve yazmaya başlayın! Sayfanızı düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ön uçta sayfa taslağı oluşturun ve yazarken sonuçları anında görün.

Tasarım yönetimi

Tasarımlarınızı Kaydedin ve Düzenleyin

Sınırsız sayıda özel tasarımı şablon kaydedin ve yönetin. Yeni sayfalara hızla başlamak için bu şablonları kolayca yeniden kullanın. Gelişmiş tasarım sistemleri oluşturun ve iş akışınızı kolaylaştırın.

Küresel Unsurlar

Global Öğeler ve Stiller

Global öğeleri ve web sitesi çapında tasarım ayarlarını kullanarak tüm web sitenizin tasarımını aynı anda yönetin. Divi sadece bir sayfa oluşturucu değil, bir web sitesi tasarım sistemidir.

Geri Al, Yinele ve Düzeltmeler

Geri Al, Yinele ve Düzelt

Divi, modern bir yazılım uygulaması gibi çalışır. Tüm düzenleme geçmişinizde kolayca geri alın, yeniden yapın ve gezinin. Bir hata yaparsan, Divi arkanı kollar.

 Her Şey için Bir Modül

200+ Web Sitesi Elemanı

Eylem Çağrısı Görseli

Eylem Çağrısı – Davet

Bloglar Modülü

Bloglar

Kaydırıcı/Slider Modülü

Kaydırıcılar

Divi Galeri Modülü

Galeriler

Divi Görüşler / Testimonial Modülü

Görüşler / Testimonials

Divi Form Modülü

Formlar

2.000+ Hazır Tasarım

300+ Tam Web Sitesi Paketi

2.000’den fazla önceden hazırlanmış web sitesi düzeni, Divi’nin içinde ücretsiz olarak paketlenir. Her hafta telifsiz fotoğraflar, simgeler ve çizimlerle birlikte yepyeni düzenler eklenir. Divi temasını satın alıp yükledikten sonra 300’den fazla hazır web sitesi şablonundan birisini seçip tek tıkla sitenize aktarabilirsiniz. Nasıl Çalıştıklarını Öğrenin!

Kullanıcı Değerlendirmesi
0 (0 oy)
Yorumlar Değerlendirme 0 (0 değerlendirme)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hoşunuza gidebilir…