İndirim!

WordPress PremiumPress Firma Rehberi Teması

Orijinal fiyat: 2.500,00 ₺.Şu andaki fiyat: 2.000,00 ₺.

[box type=”shadow”]Temanın orjinal fiyatı 89$’dır.[/box]

İşletme veya bireysel kullanıcıların firma ve firma etkinlikleri ekleyebileceği, aynı zamanda blog sistemi aracılığı ile yazı paylaşabileceği, üyelik veya listeleme ücreti üzerinden kazanç elde edilebilecek wordpress responsive firma rehberi teması.

Açıklama

Firma Rehberi Teması ile Firma Listeleme Sitesi Oluşturma

Sizin ve sisteme üye olanların firma tanıtımı ekleyebileceği, bu firmalara ait etkinliklerin paylaşılabileceği, responsive wordpress Firma Rehberi Teması. PremiumPress imzalı  bu Firma Rehberi Teması kullanarak hazırlayacağınız site ile neler yapabileceksiniz?

20’den Fazla Hazır Şablon

Tek tıklamayla 20’yi aşkın hazır firma rehberi şablonundan birisini seçip kullanabilirsiniz. Bunun dışında yine hazır şablon blokları ile seçtiğiniz şablonu kendi ihtiyaç ve zevkinize göre özelleştirme şansına da sahip olacaksınız.

Firma Rehberi için 20'den fazla hazır şablonu kullanabileceksiniz

Para Kazanma ve Fiyatlandırma Planları

Firma Rehberi Ödeme Planları tablosu

Firma Rehberi Sitesi Ödeme Planları

Sitenizden kazanç elde etmenin yollarından biri olarak üyelik veya listeleme ücreti talep edebilirsiniz. Bunun için kullanacağınız fiyatlandırmaları, tema yönetim panelinden rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. İster genel, ister kategoriye göre fiyatlandırma yapın, isterseniz vitrin listeleme ücreti belirleyin. Firmaların tanıtım ve etkinlik bildirimlerinden kazanç elde etmek sizin hayal gücünüze kalmış.
Web siteniz, sizin kurallarınız! Kendi fiyatlandırma sisteminizi kurun, kullanıcıların öne çıkan, sponsorlu veya ana sayfa gibi ek eklentilerle kendi işletme listelerini oluşturmalarına izin verin.

Hak Talebi Sunma

Firma Rehberi Hak Sahipliği

Firma Rehberi Hak Sahipliği Sunma

Sitenizin firmalarla dolması için, firmaların üye olmasını beklemenize de gerek yok. Siz kendiniz firma tanıtımlarını ekleyebilir ve firmaların bu tanıtımların yönetimlerini devralması için talepte bulunmasını bekleyebilirsiniz. Firma Rehberi sitesi, sizin eklediğiniz tanıtımlara, hak sahibi firmaların kolayca “devralma” talebinde bulunmasını sağlayacak araçlar sunar.

İşletme sahipleri için girişler oluşturun, ardından onlara hak talebinde bulunabilmeleri ve işlerini bitirebilmeleri için bir bağlantı sağlayın. Bu, potansiyel müşteri oluşturmak için harika bir özelliktir.

Adrese Göre Arama

Bölgeye Göre Firma Listeleme

Bölgeye Göre Firma Listeleme

Bu özellik, kullanıcıların adres veya şehir, semt bilgilerini girerek arama yapmasına olanak tanır. Böylelikle arama sonuçlarında, kullanıcının girdiği lokasyona göre sizin belirlediğiniz mesafedeki tüm firmalar listelenir.

Üyelik Paketleri

Firma Rehberi Ücretli Üyelik Sistemi Aktifleştirilebilir

Ücretli Üyelik Sistemi

Üyelik paketleri, web sitesi sayfalarına ve içeriğine erişimi sınırlamanıza olanak tanır. Abonelikleri, kullanıcıların belirli özelliklere erişimi için aylık olarak ücretlendirilecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Siteye ekleyeceğiniz ödeme yöntemi sistemleri ile de hem bu abonelikler, hem de firma listeleme, etkinlik ekleme, reklam, vitrin kiralama gibi ödemeler için ücret tahsilatı yapabilirsiniz.

Gelişmiş Arama ve Filtreleme Seçenekleri

Ajax Temelli Arama ve Filtreleme Seçenekleri Barındırır

Gelişmiş Arama ve Filtreleme Seçenekleri

Tema, haritaya dayalı arama işlevi yanında gelişmiş arama ve filtreleme seçenekleri de sunmaktadır. Ajax temelli arama ve filtreleme işlemleri sayesinde sitenizin ziyaretçilerine iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatabilirsiniz. Bu sayede sitenizden memnuniyeti artırmış olur ve sadık ziyaretçiler kazanma fırsatı yakalarsınız.

Kullanıcı Geri Bildirimi ve Puanlama Sistemi

Ziyaretçiler tarafından Firma değerlendirmeleri yapılabilir

Ziyaretçi Değerlendirmeleri

Bir firmanın sayfasını ziyaret eden kullanıcılar bu sayfada yorumlarını paylaşabilirler. Böylelikle ziyaretçilerin firmayı değerlendirdikleri ve puanlayabildikleri bu sistem yoluyla hem firma etkinliğini gözleyebilir hem de sitenizin daha çok gündemde kalmasını sağlayabilirsiniz. Ziyaretçi yorumları siteler için önemli unsurlardır. Bu yorumlar sitenizin ziyaretçileriyle nasıl ve ne kadar etkileşim içerisinde olduğunuzun bir göstergesi sayılabilir.

Resim, Video ve Youtube Desteği

Firma için HTM, Görsel ve Video Ekleme Seçeneği

HTM, Görsel ve Video Desteği

Kullanıcılarınıza işletme profillerine içerik eklerken daha fazla seçenek sunun. Firma Rehberi; HTML açıklaması, video yüklemeleri, resimler ve YouTube için yerleşik desteğe sahiptir.

Kategoriye Göre Özel Giriş Alanı

Firma Rehberi - Kategoriye özel form alanları

Kategoriye Özel Form Alanları

Farklı kategoriler için alanlar seçerek ad, adres vb. gibi özelleştirilmiş giriş alanları oluşturun. Firma kaydı veya düzenlemesi sırasında, firmanın ait olduğu kategoriye uygun kendi alanlarınızı oluşturabilirsiniz. Böylelikle her kategorideki firmanın, kategoriye özel bilgilerini kaydetme ve görüntüleme şansına sahip olursunuz. Sitenizde farklı kategoriler bulunduracaksanız, farklı kategorilerdeki firmalar için görüntülemek isteyeceğiniz bilgiler de farklı olabileceği için, her kategoriye özel bilgilerin girilmesini isteyebilirsiniz.

Çalışma Saatleri ve Google Haritalar

Firmalar açık ve kapalı oldukları saatleri belirleyebilir

Firmalar için Açık ve Kapalı Saatler Seçeneği

Temada firmalar için açık ve kapalı saatlerini belirleme olanağı vardır. Bu şu anlama gelir, firmaların belirlediği açık ve kapalı saatleri, onların anasayfalarında gösterilir, bu sayede de kullanıcılar firma ile iletişimlerini bu saatlere göre ayarlar.

Profil Sayfası

Firma Rehberi, kayıtlı kullanıcılara özel Kullanıcı Profil Sayfası barındırır.

Kullanıcı Profil Sayfası

Sitenize üye olan kullanıcılara özel profil sayfası bulunmaktadır. Kullanıcılar oturum açtıklarında kendilerine özel bu sayfaya ulaşır ve profil bilgilerini ekleyip, güncelleyebilir. Profil bilgilerine fotoğraf ekleme seçeneği de mevcuttur. Bu sayfada aynı zamanda kullanıcıların kaydettiği firmalar, varsa faturalar listelenir.

Kullanıcı Değerlendirmesi
0 (0 oy)
Yorumlar Değerlendirme 0 (0 değerlendirme)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.