WordPress Etkileşimli Video Ekleme Eklentisi

150,00 

Video Overplay Wordpress Eklentisi, sayfa veya yazılarınıza yüklediğiniz ya da Youtube’dan eklediğiniz videolar içine farklı işlevlerde butonlar, formlar ve reklamlar gömmenizi sağlayan wordpress etkileşimli video hazırlama eklentisidir.

Açıklama

Video Overplay WordPress Eklentisi, sayfa veya yazılarınıza yüklediğiniz ya da Youtube’dan eklediğiniz videolar içine farklı işlevlerde butonlar, formlar ve reklamlar gömmenizi sağlayan wordpress etkileşimli video hazırlama eklentisidir.

Video Overplay WordPress Eklentisinin video ekleme sayfasında yükleyeceğiniz video ile ilgili tüm buton ve form ayarlarını yaptıktan sonra bir Kısa Kod elde edeceksiniz. Bu kısa kodu sayfanızda veya yazınızda, videonun görünmesini istediğiniz yere yazdığınızda, içerisine gömdüğünüz buton, reklam ve formlarla birlikte videonuz görüntülenmeye hazır hale gelecektir.

Video Overplay WordPress Eklentisi ile videolar içerisine gömebileceğiniz öğeler şu şekildedir:

  • Videonuzun popüler sosyal paylaşım sitelerde paylaşılmasını/beğenilmesini sağlayacak butonlar
  • E-posta abonelik formu (Video devam ederken veya videonun durmasını sağlayarak görüntüleyebilirsiniz)
  • Reklam kutusu
  • Banner
  • Satış ortaklığı bağlantılarınız için yönlendirme butonu
  • Özel CSS/JS kodu
  • Ayrıca videonun bitiminde ziyaretçiyi yönlendireceğiniz bir web adresi de tanımlayabilirsiniz.

Eklentinin kurulumundan sonra, video listesinde önceden eklenmiş bir video göreceksiniz. Bu video, eklentinin kullanımını anlatan, öğretici videodur. Bu videoyu izleyerek eklentiyi en etkin şekilde nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

WordPress etkileşimli video kullanımı ile ziyaretçileriniz üzerinde daha fazla etkiye, bu sayede daha fazla dönüşüme sahip olacaksınız.

Kullanıcı Değerlendirmesi
0 (0 oy)
Yorumlar Değerlendirme 0 (0 değerlendirme)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.