WordPress Tema Kurulumu ve Tema Ayarlamaları

3.000,00 

Wordpress siteleriniz için uygun fiyatlı Wordpress Tema Kurulumu hizmeti

Açıklama

WordPress Tema Kurulumu için uygun uygun fiyat!

WordPress siteniz için tema kurulum desteğine ihtiyacınız varsa, hemen kurulum hizmeti siparişinizi verebilirsiniz. WordPress Tema Kurulumu hizmetimiz ile, faaliyete geçirmeyi düşündüğünüz wordpress sitenizi içerik girişine hazır hale getiriyoruz. Veya zaten yayında olan bir wordpress siteniz varsa ve amacınız bu sitenin temasını değiştirmekse, yeni temanızın yüklenip, kurulum ve ayarlamalarının yapılmasında yardımcı oluyoruz.

Tema kurulum ve ayarlamalarının başarısı temanın sahip olduğu özelliklere ve ek bileşenlerine olduğu kadar sunucunuzun neyi destekleyip, neyi desteklemediğine de bağlıdır. Özel fonksiyonlu temalarda (veya bazı eklentilerde) zaman zaman sunucu kaynaklı sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bu konuda herhangi bir kuşkunuz olduğunda tema dokümantasyonuna bakarak sunucu gerekliliklerini öğrenebilir ve hosting hizmeti aldığınız kuruluşa, kullanacağınız sunucunun bu gereklilikleri karşılayıp karşılamadığını sorabilirsiniz. Ayrıca wordpress tema tanıtımları genellikle temaya uygun görsel ve metinlerle biçimlendirilerek yapılır. Kurulum sonrası yeterli içerik barındırmayan veya içerik biçimleri farklı olan sitelerde tema, tanıtımında gördüğünüz biçime kavuşmayabilir. Özellikle satın alıp kullanacağınız temalarda bu durumu göz önüne almanızda ve temayı satın almadan önce tahmini bir biçim değerlendirmesi yapmanızda yarar vardır.

Eğer varolan bir wordpress kurulumuna tema yükleme siparişi veriyorsanız wordpress girişi için yönetici yetkili bir kullanıcı adı ve şifresi de gerektiğini ve bunu bizimle paylaşmanızı isteyeceğimizi lütfen unutmayın. Siparişiniz sonrasında sizinle iletişime geçilerek bu bilgiler talep edilecektir. Bu, kişisel veri güvenliği ve gizliliği açısından ciddi bir risk oluşturacağı için, öncesinde konu hakkında iyi bir değerlendirme yapıp, ona göre karar vermeniz yararınıza olacaktır. Bizimle paylaşacağınız yönetici bilgileri, geçici olarak oluşturulmuş bir kullanıcının bilgiler de olabilir. Kurulum ve ayarlamalar sonrası bu kullanıcıyı sistemden sildiğinizde veri güvenliğini tekrar sağlamış olursunuz. Bu paylaşımın olası riskleri ve kurulum işleminin ayrıntılarını öğrenmek için iletişim formumuz aracılığı ile bize ulaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.

Sitemizde satışa sunduğumuz temalardan birisini satın aldığınızda, siparişinize ekleyeceğiniz kurulum hizmeti %50 indirimli olacaktır.

Wordpress Tema Kurulumu

Sitemizde yer alan WordPress Temalarına göz atmak isterseniz Mağaza sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca daha fazla seçenek için MythemeShop WordPress Temaları ile Elegantthemes Divi Paketlerini de inceleyebilirsiniz.

Kullanıcı Değerlendirmesi
0 (0 oy)
Yorumlar Değerlendirme 0 (0 değerlendirme)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.